Warning: Undefined array key "bg" in /data/1/5/15c5538c-3e35-4251-bedb-1401943ea0e6/tichelmann.sk/web/wp-content/plugins/dracula-dark-mode-premium/includes/class-enqueue.php on line 428
Ručná stretch fólia - Tichelmann - Obaly a fólie Skip to main content

Flexpower ručná Standart

Streč” fólia na obaľovanie tovaru, ktorý je po zabalení dokonale zoskupený a chránený. Vďaka svojim vlastnostiam a univerzálnosti má táto stretch fólia využitie v takmer každom priemyselnom odvetví. Patrí medzi TOP najpredávanejšie produkty našej spoločnosti.

Váha dutiniek je štandardne 680 g, pri metrových fóliách je to 240 g. Na objednávku vieme váhu dutinky prispôsobiť požiadavkám klieta.

Parametre ručnej stretch fólie Flexpower ručná Standart

HrúbkaŠírkaPrieťažnosťFarbaMateriálNávin
8 - 35 my500 mm100%transparentLLDPE1,0 po 5,0kg

Flexpower Elit

Vďaka inováciám a vývoju prinášame na trh ručnú stretch fóliu v dokonalom pomere: Kvalita – Výkon – Cena – Vplyv na životné prostredie. “Elitka” spĺňa náročné požiadavky na balenie. Jej schopnosť kvalitnej fixácie a odolnosť voči pretrhnutiu, eliminuje riziká poškodenia tovaru, takže je vhodná na balenie paliet klasických, ale aj atypických tvarov s ostrými hranami a nepravidelnými výčnelkami.

Vyrábaná v hrúbke od 8 do 12 mikrónov, spĺňa najnáročnejšie požiadavky na balenie, má schopnosť dokonalej fixácie, eliminuje riziká poškodenia tovaru a vzniku úrazov.

Ideálne na: balenie produktov s vysokým stupňoch ochrany pri manipulovaní a transporte, bezpečne a bez poškodenia až do cieľa.

Parametre ručnej stretch fólie Flexpower Elit

HrúbkaŠírkaPrieťažnosťFarbaMateriálPrevedenie
8 - 12 my500 mm60% - 100%transparentLLDPEdo 600m

Flexpower Fresh

Iba 8 mikrónov a ideálne zloženie fólie povoľujúce kontakt s potravinami. Garantuje čerstvosť zabalených surovín.

Ideálne na: balenie zeleniny, mäsa, dokonca aj na ohrev v mikrovlnnej rúre či na mrazenie.

Prevedenie : 45cm šírka , 30 cm šírka

Flexpower Elit mini

Úspešné zavedenie Flexpower Elit do praxe zákazníkov nás inšpirovalo k rozšíreniu jeho využitia. Preto prichádzame s novým produktom pod označením Flexpower Elit mini. Mini Elit je koextrudovaná 8 mikrónová stretch fólia so šírkou 100 mm. V praxi sa využíva na ručné balenie rozličného tovaru za účelom jeho zoskupenia, spevnenia a ochrany.

Parametre ručnej stretch fólie Flexpower Elit mini

HrúbkaŠírkaPrieťažnosťFarba
8 my100 mm100%transparent

Flexpower s UV stabilizátorom

Výsledkom našej snahy plniť výnimočné požiadavky zákazníkov, je špecifický výrobok – stretch fólia Flexpower s UV stabilizátorom, vyrábaná v oboch verziách – ručná, strojná. Fólia je určená na balenie paliet a výrobkov, ktoré sú skladované v exteriéroch. Plní úlohu ochrany tovaru pred poveternostnými vplyvmi, no najmä pred slnečným žiarením.

Obsahuje dve významné zložky:

UV stabilizátor – chráni polymér pred degradáciou a termo-oxidáciou spôsobenou slnečným svetlom. Tým predlžuje životnosť a stabilizujú sa mechanické vlastnosti fólie.

UV stabilizátor s účinkom bariéry – absorbuje UV žiarenia a zamedzuje jeho premenu na tepelnú energiu, čím chráni konečný produkt.

V prevedení ručná aj strojná stretch fólia.

Parametre ručnej stretch fólie s UV stabilizátorom.

Váha rolkyHrúbkaŠírkaFarbaBalenie
1,9 kg8-35 my500 mmtransparent6ks/kartón
2,1 kg8-35 my500 mmtransparent6ks/kartón
2,5 kg8-35 my500 mmtransparenttransparent
1,9 kg500 mm100%transparent6ks/kartón
2,1 kg8-35 my500 mmtransparent6ks/kartón
2,5 kg8-35 my500 mmtransparent6ks/kartón

Flexpower predopnutá fólia

Je trojvrstvová duálne orientovaná 7my stretch fólia. Vďaka výrobnému procesu dochádza k duálnej orientácii molekúl polyméru a fólia sa tak stáva pevnejšou nielen v pozdĺžnom smere, ale aj v priečnom. To spolu so zosilnenými okrajmi fólie zaručuje výnimočnú stabilitu zabaleného tovaru počas náročných podmienok prepravy, a zároveň poskytuje výbornú odolnosť fólie voči pretrhnutiu a prepichnutiu.

Duálna orientácia a zosilnené okraje, zároveň znamená rýchlosť a efektivitu pri balení. Ľahšie odvíjanie bez potreby naťahovania fólie, teda bez trhania a prestojov, vždy s dokonale zabaleným produktom. Flexpower FIX svojimi vlastnosťami a hrúbkou 7my dokonale plní nároky na znižovanie nákladov pri balení. Flexpower FIX neznamená len nižšiu spotrebu fólie na jedno zabalenie, ale aj nižšie enviromentálne zaťaženie.

Parametre ručnej stretch fólie Flexpower FIX

HrúbkaŠírkaPrieťažnosťFarbaMateriál
7 my450 mm50 %transparentLLDPE

Flexpower – klzná vonkajšia vrstva

Flexpower s vonkajšou klznou vrstvou, patrí medzi naše inovatívne typy stretch fólií . K jej výrobe nás motivovali zákazníci, ktorí musia pri preprave svojho tovaru riešiť otázku stiesnených a obmedzených transportných podmienok. Počas prepravy sú palety tesne uskladnené a dochádza k treniu jednej o druhú. Vonkajšia klzná vrstva zamedzuje zlepeniu a poškodeniu fólie a tým aj tovaru, a taktiež uľahčuje manipuláciu pri nakladaní a vykladaní tovaru.

Obsahuje významnú zložku:

Klzné aditívum – adrazívny povrch fólie vyhladzuje, čím znižuje trecí odpor medzi styčnými plochami. Uľahčuje odvíjanie fólie z rolky a manipuláciu s obaleným tovarom.

Parametre ručnej stretch fólie klznej

Váha rolkyHrúbkaŠírkaFarbaBalenie
1,9 kg8-35 my500 mmtransparent6ks/kartón
2,1 kg8-35 my500 mmtransparent6ks/kartón
2,5 kg8-35 my500 mmtransparent6ks/kartón
1,9 kg8-35 my500 mmčierna6ks/kartón
2,1 kg8-35 my500 mmčierna6ks/kartón
2,5 kg8-35 my500 mmčierna6ks/kartón

Predopnutá NANO stretch fólia ručná

Vyniká v nízkej spotrebe vstupnej suroviny, čo sa pozitívne prejavuje aj do ceny. Garantujeme vysokú úsporu finančných prostriedkov vynaložených na baliace procesy. V transparentnej verzii od hrúbky 5,5 mikrónov, v čiernej verzii od 8 mikrónov.

Ideálne pre: veľké obchodné reťazce, veľké skladové a logistické centrá s kvantitatívnou spotrebou obalových materiálov.

Šírka 430mm.