Skip to main content

Predstavujeme novú generáciu v balení stretch fóliami – bezpečne, stabilne, ekologicky. Vlastnosti týchto fólií plnia nároky na znižovanie finančných nákladov pri balení. Nižšia spotreba fólie zároveň znamená nižšie zaťaženie životného prostredia. Ročne takto dokážeme prírodu ušetriť niekoľkých ton odpadu v podobe spotrebovanej stretch fólie.

Predopnutá NANO stretch fólia ručná

Vyniká v nízkej spotrebe vstupnej suroviny, čo sa pozitívne prejavuje aj do ceny. Garantujeme vysokú úsporu finančných prostriedkov vynaložených na baliace procesy. V transparentnej verzii od hrúbky 5,5 mikrónov, v čiernej verzii od 8 mikrónov.

Ideálne pre: veľké obchodné reťazce, veľké skladové a logistické centrá s kvantitatívnou spotrebou obalových materiálov.

Predopnutá NANO stretch fólia strojná

Transparentná, 12 až 17 mikrónov, dodávaná vo veľkých Jumbo roliach. Pri balení sú nevyhnutné profesionálne baliace stroje. Garantujeme až 40 % úspor spotreby obalového materiálu.

Ideálne pre: veľké obchodné reťazce, veľké skladové a logistické centrá s kvantitatívnou spotrebou obalových materiálov.

Rovnaká cena rolky = dvojnásobok zabalených paliet

Štandardná stretch fólia 1 rolka 23 μm x 500 mm x 210 m

Flexpower NANO 33 1 rolka 5,5 μm x 430 mm x 600 m

Flexpower Elit ručná

Vďaka inováciám a vývoju prinášame na trh ručnú stretch fóliu v dokonalom pomere: Kvalita – Výkon – Cena – Vplyv na životné prostredie. “Elitka” spĺňa náročné požiadavky na balenie. Jej schopnosť kvalitnej fixácie a odolnosť voči pretrhnutiu, eliminuje riziká poškodenia tovaru, takže je vhodná na balenie paliet klasických, ale aj atypických tvarov s ostrými hranami a nepravidelnými výčnelkami.

Vyrábaná v hrúbke od 8 do 12 mikrónov, spĺňa najnáročnejšie požiadavky na balenie, má schopnosť dokonalej fixácie, eliminuje riziká poškodenia tovaru a vzniku úrazov.

Ideálne na: balenie produktov s vysokým stupňoch ochrany pri manipulovaní a transporte, bezpečne a bez poškodenia až do cieľa.

Parametre ručnej stretch fólie Flexpower Elit

HrúbkaŠírkaPrieťažnosťFarbaMateriál
8 - 12 my500 mm60 - 100%transparentLLDPE

Flexpower Elit strojná

Výrazný dopyt po našej unikátnej stretch fólii Flexpower Elit na ručné obaľovanie, sme sa rozhodli vyrábať Flexpower Elit aj vo verzii pre strojné obaľovanie. Zachovali sme jej vlastnosti, hrúbku 8 – 12 mikrónov a dokonalý pomer kvality, výkonu, ceny a vplyvu na životné prostredie. Spĺňa náročné požiadavky na balenie a má schopnosť spoľahlivej fixácie. Aj napriek dojmu krehkosti a jemnosti, nie je nutná zvýšená spotreba pri obaľovaní. Nižšia spotreba fólie znamená úsporu materiálu, úsporu finančných prostriedkov a šetrenie životného prostredia.

 

Ideálna na balenie produktov s vysokým stupňom ochrany pri manipulovaní a transporte. Je odolná  voči poškodeniu pádom – vysoký Dart drop efekt.

Vhodna na baliace stroje s predopínaním 100%.