Warning: Undefined array key "bg" in /data/1/5/15c5538c-3e35-4251-bedb-1401943ea0e6/tichelmann.sk/web/wp-content/plugins/dracula-dark-mode-premium/includes/class-enqueue.php on line 428
O nás - Tichelmann Skip to main content

O firme

Sme dynamická firma, ktorej vznik sa datuje na rok 2000, avšak ľudia, ktorí za vznikom našej firmy stoja, sa výrobe obalov a obalovým technológiám venujú už desiatky rokov. Vďaka tomu patríme k špičkovým výrobcom a špecialistom v oblasti priemyselných obalových materiálov.

V roku 2018 sme svoje sily spojili s významným hráčom, výrobcom stretch fólií – spoločnosť   Pap-pex, a stali sme sa lídrom v segmente obalových materiálov a technológií a jediným výrobcom  stretchových fólií na Slovensku. Svojim odberateľom poskytujeme komplexný servis, poradenstvo a vysokú kvalitu produktov.

Vďaka inováciám a novým trendom vo výrobných procesoch dokážeme vyrábať stretch fólie s čoraz nižšími dávkami vstupných surovín, zato s rovnakou kvalitou a výsledkom. Nižšie vstupné náklady sa pretavia do nižších cien finálnych výrobkov.

Nadpriemerné skladové kapacity rozmiestnené v štyroch mestách /Bratislava, Cífer, Veľký Meder a Topoľčany/, vlastná výrobná linka a profesionálny personál, vás presvedčia o našej flexibilite a spoľahlivosti.

Naše poslanie je jasné. Baliť kvalitne, s rozumom, zodpovedným prístupom k úsporám našich partnerov a životnému prostrediu.  

História

Spoločnosť Tichelmann SK je príkladom toho, ako sa z malej firmy zameranej na distribúciu a predaj papierenského, kancelárskeho a obalového sortimentu, môže stať prosperujúci podnik so štyridsiatimi zamestnancami, nepretržitou trojzmennou prevádzkou a rastúcim objemom výroby.

Tichelmann SK, s.r.o. je na trhu už druhé desaťročie. Za tento čas si firma prešla viacerými strategickými zmenami, rozhodnutiami a významnými krokmi:

Filozofia spoločnosti

K výrobe stretch fólie nás motivoval významný dopyt po obalových materiáloch. Začiatky výroby sa niesli v znamení klasických, pomerne hrubých typov fólií. Kráčame však po ceste inovácií, neustáleho vývoja, testovania výrobkov a zdokonaľovania receptúr. Vďaka tomu sa komplexne staráme o ekonomiku balenia našich zákazníkov.

Našim hlavným predmetom činnosti je poskytovanie služieb v oblasti balenia hotových výrobkov. Prvoradým cieľom poskytovania uvedených služieb je trvalé znižovanie nákladov na balenie optimalizáciou procesov balenia, použitia vhodných technologických zariadení a vhodných baliacich materiálov.

Naša filozofia na základe dlhoročných odborných skúsenosti našich pracovníkov počnúc nákupom surovín, výrobou produktov až po ich expedíciu nás zaväzuje k tomu, aby naše riešenia boli na vysokej úrovni, no najmä prístupné trhu a znamenali reálny prínos konečnému zákazníkovi.

Zamestnanci spoločnosti Tichelamnn SK sú pripravení plne vyhovieť všetkým potrebám a požiadavkám svojich zákazníkov s cieľom úspešnej spolupráce.

Vďaka inováciám a progresu sa nám darí prinášať na trh nové typy stretch fólií, ktoré okrem úspor finančných nákladov, šetria aj životné prostredie. Nové technológie nám umožňujú vyrábať také stretch fólié, ktoré významne znižujú spotrebu pri finálnom manipulovaní až o 40 %. Menej spotrebovanej fólie znamená nižšiu odpadovú záťaž, čo môže ročne predstavovať tony ušetreného odpadu.

Náš projekt balenia zahŕňa :

  • poradenstvo a návrh optimálneho balenia v závislosti od druhu, typu a charakteru baleného produktu
  • pružná reakcia na požiadavky zákazníka
  • individuálny prístup
  • kvalitný materiál vyrábaný z kvalitných surovín
  • špičkové technológie výrobných procesov
  • optimalizácia nákladov vynaložených na úsek balenia
  • doprava objednaného tovaru k zákazníkovi
  • testovacie skúšky, nastavenia strojov pre strojové balenie

Fotogaléria

Dokumenty

ISO
Reklamačný poriadok
Ochranná známka
Odborné meranie
Registrácia OH
Chránená dielňa
FLEXPOWER FRESH
FLEXPOWER ELIT
FLEXPOWER NANO 33
Certifikát Natur-Pack